Oferta PDF Drukuj Email

Zakres naszej działalności serwisowej jest bardzo szeroki, obejmuje min.:

  • naprawa laptopów, komputerów stacjonarnych oraz konsol do gier
  • unowocześnianie (upgrade) komputerów i dostosowywanie ich do coraz większych wymagań jakie stawia współczesne oprogramowanie
  • konfiguracja i reinstalacja oprogramowania – aplikacji biurowych, sieciowych, antywirusowych, systemów operacyjnych (z włączeniem operacji zachowania i przeniesienia danych użytkownika)
  • naprawa monitorów
  • serwisowanie, konserwacja i naprawa drukarek, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych
  • czyszczenie laptopów i komputerów stacjonarnych pracujących w ciężkich warunkach jak i okresowe czyszczenie urządzeń użytkowanych w warunkach domowych (częsta przyczyna awarii sprzętu spowodowana np. jego przegrzewaniem się)
  • konfiguracja urządzeń GPS
  • Usługi sieciowe - zestawianie  połączeń LAN zarówno kablowych jak i radiowych oraz serwis sieci wraz z profesjonalnym podziałem pasma
  • naprawa i serwis urządzeń fiskalnych

Stałym klientom udzielane są rabaty na wykonywane usługi. Serwisanci służą też naszym klientom nieodpłatną pomocą telefoniczną. Część drobnych „awarii” daje się usunąć tą drogą ale w razie potrzeby zawsze chętnie i szybko pojawimy się u Państwa na miejscu.

Telefony kontaktowe: 74/ 855-46-46; 855-23-95 są do Państwa dyspozycji.

 
 

 

 

eULER-SOFT

Firma eULER-SOFT przywiązuje wielką wagę do świadczenia usług w zakresie sprzętowej i programowej pomocy użytkownikom komputerów. Serwisem komputerów zajmujemy się od 1996 roku. Lata doświadczeń w branży i ponad 12 tysięcy wykonanych zleceń serwisowych, pozwala na fachową i szybką ocenę oraz profesjonalną naprawę powierzonego nam sprzętu.

Więcej...

Sklep komputerowy

Współpracujemy z siecią Alsen, w której zrzeszonych jest około 350 salonów komputerowych na terenie całego kraju. To sprawia, że Alsen jest największą siecią partnerską branży komputerowej w Polsce. Oferujemy Państwu szeroki wachlarz produktów IT i elektroniki  użytkowej  oraz  małego  AGD. Produkty zamówione w sklepie internetowym Alsen.pl możecie Państwo odebrać w salonie eULER-SOFT bez dodatkowych kosztów przesyłki.

www.alsen.pl

Szybki INTERNET

eULER-SOFT to również dostawca internetu w technologi radiowej i kablowej. Już za 35 zł miesięcznego abonamentu dostarczymy Państwu internet bez żadnych ograniczeń. Nasze łącze dzielone jest dynamicznie dzięki czemu realna prędkość dostępna dla użytkownika waha się w granicach 1 do 6 Mbit/s w zależności od aktualnego obciążenia łącza! Przy podłączeniu kablowym prędkości łącza są jeszcze wyższe.

www.paranoicy.net

 
 
  eULER-SOFT P. Szkut, T. Świstek
58-150 Strzegom ul. Paderewskiego 40
74/ 855-46-46 lub 74/ 855-23-95
 
  Copyright © 2006 - 2021 eULER-SOFT - serwis laptopów, serwis komputerów.